VOREL Gril na drevené uhlie 71 × 34,5 cm

Gril VOREL Gril na drevené uhlie 71 × 34,5 cm: Tešte sa na grilovaciu sezónu s novým grilom na drevené uhlie VOREL. Na tomto veľkom záhradnom grile s... viac informácií »
VOREL Gril na drevené
Značka: Vorel
121 EUR
Overiť dostupnosť »
Gril VOREL Gril na drevené uhlie 71 × 34,5 cm: Tešte sa na grilovaciu sezónu s novým grilom na drevené uhlie VOREL. Na tomto veľkom záhradnom grile s...

Gril VOREL Gril na drevené uhlie 71 × 34,5 cm: Tešte sa na grilovaciu sezónu s novým grilom na drevené uhlie VOREL. Na tomto veľkom záhradnom grile s rozmermi 71 × 34,5 cm bez problémov pripravíte väčšie množstvo najrôznejších dobrôt ako mäso, ryby, zelenina alebo syry, ktoré ku grilovaniu jednoducho patria. Ľahko tak bez dlhého čakania pohostíte celú svoju rodinu a priateľov. Gril VOREL s chrómovaným roštom je vyrobený z ocele s práškovo-lakovanou povrchovou úpravou. Je vybavený odkladacími plochami, teplomerom a kolieskami pre ľahkú a jednoduchú manipuláciu. Kľúčové vlastnosti záhradného grilu VOREL na drevené uhlie, 71 × 34,5 cmPrevádzka na drevené uhlieZáhradný gril VOREL s odkladacími policamiZ ocele s práškovo-lakovanou povrchovou úpravouNečistoty sa nepripaľujú, gril sa ľahko čistíVeľký chrómovaný rošt doplnený menším závesným roštomĎalším vybavením veľkého grilu VOREL je teplomer, popolník a zásobník na uhlie Skvelé odkladacie plochy, závesný rošt a jednoduché čistenie grilu VORELSúčasťou záhradného grilu VOREL na drevené uhlie sú dve jednoduché, ale veľmi praktické odkladacie plochy. Budete tak mať kde odložiť náčinie alebo riady, ktoré počas grilovania potrebujete. Vo veku grilu nájdete menší závesný rošt, kde môžete grilovať zeleninu alebo tam môžete odložiť hotové mäso, ktoré tak zostane stále teplé, krehké a šťavnaté. Praktickosť grilu VOREL oceníte aj po skončení grilovania, pri jeho čistení. Vďaka vhodne zvolenej ocele s práškovo-lakovaným povrchom sa prípadné nečistoty nepripaľujú. Po vychladnutí stačí gril VOREL očistiť zmetákom a zmiesť popol do popolníka. Materiál:Gril: oceľ, drevoRošt: chrómovaný kovPovrchová úprava:Práškové lakovanieCelkové rozmery:115,5 × 58 × 94 cmRozmery roštu:71 × 34,5 cmRozmery závesného roštu:68 × 13 cmHmotnosť:17,5 kgĎalšie vybavenie:PopolníkTeplomerZásobník na uhlie

Tento obľúbený tovar VOREL Gril na drevené uhlie 71 × 34,5 cm máte možnosť nakúpiť bezprostredne na našich stránkach v rubrike na uhlie a drevo! Nájdite si unikátne produkty v spomínanej sekcii v zľave. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke ďalšie preverené produkty od dodávateľa Vorel. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Vorel vám predstavuje prémiový sortiment.

Tento kvalitný a žiadaný výrobok VOREL Gril na drevené uhlie 71 × 34,5 cm od popredného výrobcu Vorel je možné nakúpiť v našej aktuálnej ponuke za super peniaze! V súčasnosti za 121 EUR.