Livarno Home Hliníková skladacia stolička Houston, čierna/antracitová

Tento unikátny výrobok Livarno Home Hliníková skladacia stolička Houston, čierna/antracitová je k dispozícii jednoducho u nás v rubrike záhradný... viac informácií »
Livarno Home Hliníková skladacia stolička Houston
Tento unikátny výrobok Livarno Home Hliníková skladacia stolička Houston, čierna/antracitová je k dispozícii jednoducho u nás v rubrike záhradný...

Tento unikátny výrobok Livarno Home Hliníková skladacia stolička Houston, čierna/antracitová je k dispozícii jednoducho u nás v rubrike záhradný nábytok a vybavenie! Teraz si môžete zaobstarať obľúbené produkty z tejto kateógrie v zľave!
Ideálna na balkón, do záhrady alebo na terasu Odolná proti poveternostným vplyvom a UV Ľahká hliníková konštrukcia s práškovou vrstvou a so stabilnou mechanikou Veľmi pohodlné sedenie vďaka príjemnému textilnému poťahu Jednoduché čistenie Úspora miesta vďaka zloženiu Protišmykové profilové nohy šetrné k podlahe Odolná proti hrdzaveniu a s dlhou životnosťou Ideálna v kombinácii s ďalším hliníkovým nábytkom značky Livarno Home Max. nosnosť: 110 kg Rozmery cca 40,5 x 49 x 37,5 cm (D x Š x V) Hmotnosť cca 1,69 kg . Odolná proti poveternostným vplyvom a UV

Tento žiadaný produkt Livarno Home Hliníková skladacia stolička Houston, čierna/antracitová od populárnej značky Livarno Home jednoducho môžete nájsť teraz v ponuke naozaj výhodne. Lacno za 23 EUR.