Vorel Kľúč očkoplochý račňový 22 mm CrV

Kľúč Vorel Kľúč očkoplochý račňový 22 mm CrV:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie.... viac informácií »
Vorel Kľúč očkoplochý račňový
Značka: Vorel
12,89 EUR
Overiť dostupnosť »
Kľúč Vorel Kľúč očkoplochý račňový 22 mm CrV:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie....

Kľúč Vorel Kľúč očkoplochý račňový 22 mm CrV:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie. Práve preto Vám prinášame kľúč značky Vorel, ktorý je vyrobený z kovanej vysoko legovanej CrV ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou. Ide totiž o zliatinu chrómu a vanádu. Výnimočná odolnosť a pevnosť umožňuje jeho použitie aj v ťažkých priemyselných oblastiach. Kľúč Vorel je očkoplochý a je vybavený 72-zubovým račňovým mechanizmom. Je dostupný vo viacerých veľkostiach, tento konkrétny kus má veľkosť 22 mm.Kľúčové vlastnosti kľúča Vorel, očkoplochý račňový, veľkosť 22 mmKvalitné náradie značky VorelKľúč Vorel je vyrobený zo zliatiny chrómu a vanáduPoužitá kovaná CrV oceľ je veľmi pevná a odolná, čo ho predurčuje aj na použite v ťažkom priemysleKľúč Vorel je očkoplochýDisponuje 72-zubovým račňovým mechanizmomVeľkosť kľúča: 22 mm

Akčný a v zľave produkt Vorel Kľúč očkoplochý račňový 22 možno zakúpiť bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii kľúče. Teraz si môžete kúpiť ostatné produkty zo spomínanej rubriky za internetové ceny!

Výnimočný produkt Vorel Kľúč očkoplochý račňový 22 mm CrV originál od výrobcu Vorel ľahko môžete zaobstarať práve tu za skvelú cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 12,89 EUR.