Vorel Kľúč očkoplochý račňový 10 mm CrV

Kľúč Vorel Kľúč očkoplochý račňový 10 mm CrV:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie.... viac informácií »
Vorel Kľúč očkoplochý račňový 10 mm
Značka: Vorel
5,80 EUR
Overiť dostupnosť »
Kľúč Vorel Kľúč očkoplochý račňový 10 mm CrV:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie....

Kľúč Vorel Kľúč očkoplochý račňový 10 mm CrV:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie. Práve preto Vám prinášame kľúč značky Vorel, ktorý je vyrobený z kovanej vysoko legovanej CrV ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou. Ide totiž o zliatinu chrómu a vanádu. Výnimočná odolnosť a pevnosť umožňuje jeho použitie aj v ťažkých priemyselných oblastiach. Kľúč Vorel je očkoplochý a je vybavený 72-zubovým račňovým mechanizmom. Je dostupný vo viacerých veľkostiach, tento konkrétny kus má veľkosť 10 mm.Kľúčové vlastnosti kľúča Vorel, očkoplochý račňový, veľkosť 10 mmKvalitné náradie značky VorelKľúč Vorel je vyrobený zo zliatiny chrómu a vanáduPoužitá kovaná CrV oceľ je veľmi pevná a odolná, čo ho predurčuje aj na použite v ťažkom priemysleKľúč Vorel je očkoplochýDisponuje 72-zubovým račňovým mechanizmomVeľkosť kľúča: 10 mm

Veľmi obľúbený produkt Vorel Kľúč očkoplochý račňový 10 mm CrV možno získať jednoducho tu na stránkach umiestnený v rubrike kľúče! Teraz si môžete zaobstarať ostatné produkty z tejto populárnej kategórie za super cenu.

Lacný tovar Vorel Kľúč očkoplochý račňový 10 mm CrV od dodávateľa so skvelou povesťou Vorel je možné zaobstarať práve teraz v našej ponuke skutočne výhodne. Teraz môžete získať za skvelú cenu 5,80 EUR.