VOREL dláta 6 ks rezbárske

Dláto VOREL dláta 6 ks rezbárske: Súprava dlát Vorel TO-25700 ponúka ideálne pracovné nástroje do každej hobby dielne. Dláta Vorel sú určené... viac informácií »
VOREL dláta 6 ks
Značka: Vorel
5,29 EUR
Overiť dostupnosť »
Dláto VOREL dláta 6 ks rezbárske: Súprava dlát Vorel TO-25700 ponúka ideálne pracovné nástroje do každej hobby dielne. Dláta Vorel sú určené...

Dláto VOREL dláta 6 ks rezbárske: Súprava dlát Vorel TO-25700 ponúka ideálne pracovné nástroje do každej hobby dielne. Dláta Vorel sú určené predovšetkým pre nadšených rezbárov, vyznačujú sa precíznym spracovaním a vysokou kvalitou použitých materiálov. Drevené rukoväte krásne sadnú do ruky a čepele vynikajú rôznymi tvarmi, takže si vyberiete presne také, ktoré potrebujete. Kľúčové vlastnosti súpravy rezbárskych dlát Vorel TO-25700Súprava dlát v kvalitnom vyhotoveníČepele rôznych tvarov – ideálne pre rezbárovVyrobené z odolnej oceleRukoväť z dreva krásne sadne do ruky


Tento žiadaný výrobok VOREL dláta 6 ks môžete nakúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii dláta. Teraz kúpite podobné produkty zo spomínanej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. Slávny výrobca Vorel pre vás vyrába vynikajúce produkty U nás toho nájdete oveľa viac, samozrejme, máme v ponuke ďalší preverený tovar od výrobcu Vorel. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený produkt VOREL dláta 6 ks rezbárske od nášho známeho výrobcu Vorel máte možnosť nájsť online trvalo výhodne. Cenovo vychádza na 5,29 EUR.