VeGA 752 SXH DOV

Benzínová kosačka VeGA 752 SXH DOV:  Ak sa potrebujete postarať o vašu záhradu, nie je nič dôležitejšie, než si zaobstarať poriadneho pomocníka,... viac informácií »
VeGA 752 SXH DOV
Značka: VeGA
462 EUR
Overiť dostupnosť »
Benzínová kosačka VeGA 752 SXH DOV:  Ak sa potrebujete postarať o vašu záhradu, nie je nič dôležitejšie, než si zaobstarať poriadneho pomocníka,...

Benzínová kosačka VeGA 752 SXH DOV:  Ak sa potrebujete postarať o vašu záhradu, nie je nič dôležitejšie, než si zaobstarať poriadneho pomocníka, ktorý veľa práce zastane za vás. Takým nástrojom je iste VeGA 752 ŠxH DOV s hneď piatimi funkciami a vysoko efektívnym motorom z dielne osvedčeného a uznávaného výrobcu Briggs & Stratton. Kosačka so svojou výbavou a kvalitným spracovaním radia do vyššej strednej triedy a je určená pre stredne veľké ažveľké trávnaté plochy.Ak sa potrebujete postarať o vašu záhradu, nie je nič dôležitejšie, ako si zaobstarať poriadneho pomocníka, ktorý urobí za vás veľa práce. Takým nástrojom je aj VeGA 752 SXH DOV s piatimi funkciami a vysokoefektívnym motorom z dielne osvedčeného a uznávaného výrobcu Briggs & Stratton. Kosačka sa so svojou výbavou a kvalitným vyhotovením radí do vyššej strednej triedy a je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy.Robustné oceľové telo a silný motorAk už máte dosť neušľachtilých materiálov, nemusíte sa báť, výrobca osadil kosačku oceľovým skeletom so širokým záberom kosenia, 51 cm. Dizajnovo vyhotovené telo poháňa silný motor 750 zo série DOV s výkonom 6,5 PS, ktorý patrí medzi to najlepšie, čo Briggs & Stratton vyrába. Motor je vybavený inteligentným systémom Ready Start, vďaka čomu odpadá ručné čerpanie paliva pomocou priemeru či sýtenie motora sýtičom počas studeného štartu. Upravená bola aj náročnosť štartovania, takže s rozchodením motora nebudete mať absolútne žiadne problémy. Oproti nižšiemu modelu DOV 700 sa 750 líši predovšetkým väčším krútiacim momentom, ktorý je hlavným indikátorom toho, ako bude kosačka skutočne kosiť. VeGA 752 SXH DOV disponuje automatickým pojazdom s rýchlosťou až 4 km/h.5 funkcií a objemný košíkKeďže záhrady sa práve nachádzajú v období, kedy je potrebné sa o ne náležitým spôsobom starať, kosačka prináša hneď päť funkcií, ktoré vám manipuláciu s ňou uľahčia. Ide o schopnosť mulčovania, pojazd, dva druhy vyhadzovania – predné a bočné, a veľmi šikovný indikátor naplnenia koša, ktorého objem je vysokých 70 l. Budete teda kosiť dlho, bez nutnosti každú chvíľu vynášať naplnený kôš. Samozrejmosťou je aj centrálne nastavenie výšky v rozmedzí 25 – 75 mm.Kľúčové vlastnostiSilný motor DOV 750 Briggs & StrattonReady Start na ľahké rozbehnutie motoraPojazd na uľahčenie práceFunkcia mulčovaniaDva druhy vyhadzovania – zadné a bočnéObjem koša 70 lParametre a špecifikácia:Pohon:výrobca motora: Briggs & Strattonmodel motora: 750 series DOVvýkon motora: 6,5 PS (3060 rpm)objem nádrže: 1,5 lKolesá:poháňanépriemer predných: 205 mmpriemer zadných: 280 mmKosenie:obsah zberného koša: 70 litrovšírka kosenia: 51 cmvýška kosenia: 25 až 75 mmMateriál podvozku kosačky:kvalitná oceľHmotnosť cca:36 kg


Tento veľmi žiadaný produkt VeGA 752 SXH DOV môžete nakúpiť v pohode tu u nás v sekcii s pojazdom! Teraz môžete získať ďalšie produkty v spomínanej sekcii za úplne najnižšiu cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, naša ponuka je široká! Samozrejme, máme v ponuke viac skvelých výrobkov od dodávateľa VeGA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca VeGA dlhodobo poskytuje prémiové výrobky. Urobte si radosť!

Unikátny a žiadaný produkt VeGA 752 SXH DOV od top výrobcu VeGA ľahko môžete zaobstarať tu teraz práve za úplne najnižšiu cenu. Lacno za 462 EUR.