PARKSIDE Trubičkový drôt PSFD B1, priemer 0,8 mm

Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších... viac informácií »
PARKSIDE Trubičkový drôt PSFD B1
Značka: PARKSIDE®
5,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších...

Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších výrobcov ako Mauk alebo Deca) Oblasť použitia: bez externého prívodu ochranného plynu Oceľový drôt s ochranným plynom (v pevnej forme) Materiál Oceľ, plast Rozmery Priemer: 0,8 mm Dĺžka: 142 m Hmotnosť cca 0,45 kg . Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších výrobcov ako Mauk alebo Deca)

Podarený produkt PARKSIDE Trubičkový drôt PSFD B1, priemer 0,8 mm od top výrobcu PARKSIDE je možné nakúpiť zde teraz za skvelú cenu. Práve možno objednať len za 5,99 EUR.