ROCKTRAIL® Skladacia kempingová stolička (sivá/žltá)

S nastaviteľnou výškou opierok rúk Integrovaný držiak na nápoje Stabilná oceľová konštrukcia a pevný poťah Sieťové vložky prispievajú k... viac informácií »
ROCKTRAIL® Skladacia kempingová stolička (sivá/žltá)
Značka: ROCKTRAIL®
14,99 EUR
Overiť dostupnosť »
S nastaviteľnou výškou opierok rúk Integrovaný držiak na nápoje Stabilná oceľová konštrukcia a pevný poťah Sieťové vložky prispievajú k...

S nastaviteľnou výškou opierok rúk Integrovaný držiak na nápoje Stabilná oceľová konštrukcia a pevný poťah Sieťové vložky prispievajú k optimálnej cirkulácií vzduchu Dá sa zložiť do kompaktného rozmeru Vrátane tašky na jednoduchý transport Ideálna na rybačku, do kempingu a na výlety na pláž Nosnosť: max. 110 kg Rozmery cca 74 x 53 x 91 cm (D x Š x V) Výška sedadla: cca 40 cm Hmotnosť cca 3,5 kg . Ideálna na rybačku, do kempingu a na výlety na pláž Tento výnimočný produkt ROCKTRAIL® Skladacia kempingová stolička možno kúpiť tiež tu na webe v obľúbenej kategórii záhrada. Teraz kúpite ešte ďalšie výrobky vo spomínanej sekcii za akčnú cenu.

Žiadaný tovar ROCKTRAIL® Skladacia kempingová stolička (sivá/žltá) od našej známej značky ROCKTRAIL® ľahko nájdete práve dnes za výhodnú cenu! Ceny od 14,99 EUR.