ROJAPLAST Lavička OPOLÁNKY

Záhradná lavička ROJAPLAST Lavička OPOLÁNKY:Lavička ROJAPLAST OPOLÁNKY je skvelou voľbou do parku, do záhrady i záhradky. Je vyrobená zo smrekového... viac informácií »
ROJAPLAST Lavička OPOLÁNKY
Značka: Rojaplast
184 EUR
Overiť dostupnosť »
Záhradná lavička ROJAPLAST Lavička OPOLÁNKY:Lavička ROJAPLAST OPOLÁNKY je skvelou voľbou do parku, do záhrady i záhradky. Je vyrobená zo smrekového...

Záhradná lavička ROJAPLAST Lavička OPOLÁNKY:Lavička ROJAPLAST OPOLÁNKY je skvelou voľbou do parku, do záhrady i záhradky. Je vyrobená zo smrekového dreva, ktoré vyniká kvalitou a odolnosťou. Pýši sa nielen kvalitnými materiálmi, ale aj ručným spracovaním. Fošne s hrúbkou 4 cm zaručia jej odolnosť, pre ešte väčšiu stabilitu je opatrená pätkami na priskrutkovanie do zeme. Lavička ROJAPLAST OPOLÁNKY s nadčasovým moderným dizajnom je ideálna na sedenie v parkoch, záhradách i na terasách.Kľúčové vlastnosti ROJAPLAST Lavičky OPOLÁNKYLavička s moderným dizajnomROJAPLAST OPOLÁNKY sa hodí do parkov, záhrad, na terasyVyrobená zo smrekového drevaVysoká kvalita a odolnosťRučné spracovanieFošne s hrúbkou 4 cmPätky na priskrutkovanie do zemeROJAPLAST OPOLÁNKY s nosnosťou 270 kgFarebné vyhotovenie: hnedéRozmery:162 × 50 × 47 cmHmotnosť:24 kg

Tento výnimočný kus nájdete práve na našich stránkach zaradený v kategórii lavice! Nájdite si kvalitné produkty z našej sekcie za skvelú cenu.

Vysoko kvalitný produkt ROJAPLAST Lavička OPOLÁNKY od nášho známeho výrobcu Rojaplast získate na našich stránkach teraz práve skutočne výhodne! V súčasnosti za 184 EUR.