ROCKTRAIL® Skladacia kempingová stolička (modrá/oranžová)

S nastaviteľnou výškou opierok rúk Integrovaný držiak na nápoje Stabilná oceľová konštrukcia a pevný poťah Sieťové vložky prispievajú k... viac informácií »
ROCKTRAIL® Skladacia kempingová stolička (modrá/oranžová)
Značka: ROCKTRAIL®
14,99 EUR
Overiť dostupnosť »
S nastaviteľnou výškou opierok rúk Integrovaný držiak na nápoje Stabilná oceľová konštrukcia a pevný poťah Sieťové vložky prispievajú k...

S nastaviteľnou výškou opierok rúk Integrovaný držiak na nápoje Stabilná oceľová konštrukcia a pevný poťah Sieťové vložky prispievajú k optimálnej cirkulácií vzduchu Dá sa zložiť do kompaktného rozmeru Vrátane tašky na jednoduchý transport Ideálna na rybačku, do kempingu a na výlety na pláž Nosnosť: max. 110 kg Rozmery cca 74 x 53 x 91 cm (D x Š x V) Výška sedadla: cca 40 cm Hmotnosť cca 3,5 kg . Ideálna na rybačku, do kempingu a na výlety na pláž
Vysoko kvalitný produkt ROCKTRAIL® Skladacia kempingová stolička ide zohnať taktiež na webe umiestnený v kategórii záhrada. Získajte podobné produkty z tejto populárnej rubriky za super cenu!

Dizajnový produkt ROCKTRAIL® Skladacia kempingová stolička (modrá/oranžová) od výrobcu ROCKTRAIL® máte možnosť nakúpiť online výhodne! Výhodne za 14,99 EUR.