RETLUX RXL 254 sněhulák akr. 30LED CW TM

Svetelná reťaz RETLUX RXL 254 sněhulák akr. 30LED CW TM : Tešíte sa na Vianoce? Chcete si užiť krásne chvíle plné pohody spestrené dekoratívnymi... viac informácií »
RETLUX RXL 254 sněhulák akr.
Značka: RETLUX
25 EUR
Overiť dostupnosť »
Svetelná reťaz RETLUX RXL 254 sněhulák akr. 30LED CW TM : Tešíte sa na Vianoce? Chcete si užiť krásne chvíle plné pohody spestrené dekoratívnymi...

Svetelná reťaz RETLUX RXL 254 sněhulák akr. 30LED CW TM : Tešíte sa na Vianoce? Chcete si užiť krásne chvíle plné pohody spestrené dekoratívnymi svetelnými prvkami, ktoré navodia príjemnú atmosféru? Svetelné dekorácie môžete naaranžovať do okna a urobiť tak svoj byt či dom krásny zvnútra a zároveň aj zvonku, keď bude svetelný objekt tajomne presvitať pod záclonou. Kľúčové vlastnosti osvetlenia RXL 254 SnehuliakSvetelná dekorácia od značky RetluxSvietiaci akrylový snehuliak obsahujúci 30 LEDDekorácia vhodná pre každú príležitosťRozmery dekorácie sú 160 × 300 × 160 milimetrovSvieti vďaka LED technológii studeným bielym svetlomOsvetlenie má časovač nastavený na 6/18 hDekorácia disponuje krytím IP 44Určené pre vnútorné i vonkajšie použitieObsahuje päť metrov dlhý prívodný kábel Magické chvíľky v príjemnej atmosféreSvetelná dekorácia RXL 254 v tvare snehuliaka, ktorá je vyrobená z polyméru nazývaného akryl a podsvietená celkom 30 LED žiarovkami, vám prežiari každú miestnosť. Rozsvieti tmavé miesta a vnesie do vášho bytu príjemnú atmosféru spojenú s Vianocami. Svetelná dekorácia RXL 254 snehuliak má až 5 metrov dlhý prívodný kábel. Osvetlenie RXL 254 snehuliak disponuje odolnosťou s certifikátom IP 44, čo znamená, že môžete ozdobiť nielen svoj dom, ale aj záhradu či nekrytý balkón.


Super produkt RETLUX RXL 254 sněhulák akr. 30LED CW je k dispozícii jednoducho na stránkach umiestnený v rubrike led! Teraz si môžete kúpiť parádne kusy z našej rubriky vo výhodnej akcii. Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! Samozrejme, máme v ponuke viac vybraných výrobkov od značky RETLUX. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Slávny dodávateľ RETLUX dlhodobo vyrába skvelé výrobky.

Obľúbený tovar RETLUX RXL 254 sněhulák akr. 30LED CW TM od výrobcu RETLUX je možné ľahko získať online za výpredajovú cenu! Teraz za 25 EUR.