PARKSIDE Trubičkový drôt PSFD B1, priemer 0,9 mm

Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších... viac informácií »
PARKSIDE Trubičkový drôt PSFD B1
Značka: PARKSIDE®
5,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších...

Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších výrobcov ako Mauk alebo Deca) Oblasť použitia: bez externého prívodu ochranného plynu Oceľový drôt s ochranným plynom (v pevnej forme) Materiál Oceľ, plast Rozmery Priemer: 0,9 mm Dĺžka: 118 m Hmotnosť cca 0,45 kg . Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších výrobcov ako Mauk alebo Deca) Tento zľavnený kus môžete zaobstarať jednoducho tu na webe v populárnej kateogrii zváračky a príslušenstvo. Teraz získate iné produkty v spomínanej kategórii v akcii. Predný dodávateľ PARKSIDE® dlhodobo vyrába prvotriedny tovar ! Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Tento unikátny výrobok PARKSIDE Trubičkový drôt PSFD B1, priemer 0,9 mm od skvelého a známeho výrobcu PARKSIDE máte možnosť zaobstarať online za úžasnú cenu. V akcii od 5,99 EUR.