PARKSIDE Príslušenstvo k uhlovej brúske PWSZ 76 A1, 12 V (hrubovacie kotúče na kov, 2 kusy)

Na bežné uhlové brúsky (napr. na Parkside, Bosch, Black&Decker, Festo, Kress, Makita, Metabo) Súprava rezných kotúčov na kov, 5-dielna Na rezanie... viac informácií »
PARKSIDE Príslušenstvo k uhlovej brúske PWSZ 76 A1
Značka: PARKSIDE®
3,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Na bežné uhlové brúsky (napr. na Parkside, Bosch, Black&Decker, Festo, Kress, Makita, Metabo) Súprava rezných kotúčov na kov, 5-dielna Na rezanie...

Na bežné uhlové brúsky (napr. na Parkside, Bosch, Black&Decker, Festo, Kress, Makita, Metabo) Súprava rezných kotúčov na kov, 5-dielna Na rezanie tenkostenných materiálov z kovu, vrátane ušľachtilej ocele 5 kusov Súprava hrubovacích kotúčov na kov, 2-dielna Na hrubovanie materiálov z kovu, vrátane ušľachtilej ocele 2 kusy Viacúčelový rezný kotúč Na rezanie materiálov z dreva (aj s plastovými klincami), sadry a plastu 1 kus Diamantový rezný kotúč turbo Na suché a mokré rezanie keramických materiálov vysokej tvrdosti 1 kus Diamantový rezný kotúč na mokrý rez Na mokré rezanie keramických materiálov vysokej tvrdosti 1 kus Technické údaje Otvor: 10 mm Max. otáčky (max. rýchlosť): 20 100 ot./min. (80 m/s) Materiál Rezné kotúče/Hrubovacie kotúče na kov: zmes z bieleho a hnedého alunda Viacúčelový rezný kotúč: 65 Mn oceľ Diamantové rezné kotúče: 65 Mn oceľ, diamant, Cu, Fe, Sn Rozmery Rezné kotúče na kov: 76 x 1,2 mm (Ø x V) Hrubovacie kotúče na kov: 76 x 4 mm (Ø x V) Viacúčelový rezný kotúč/Diamantové rezné kotúče: 76 x 1,0 mm (Ø x V) Hmotnosť Rezné kotúče na kov: cca 12 g/ks Hrubovacie kotúče na kov: cca 40 g/ks Viacúčelový rezný kotúč: cca 33 g Diamantový rezný kotúč turbo: cca 36 g Diamantový rezný kotúč na mokrý rez: cca 38 g . Na bežné uhlové brúsky (napr. na Parkside, Bosch, Black&Decker, Festo, Kress, Makita, Metabo)
Akčný produkt môžete kúpiť pohodlne na našich stránkach v známej rubrike brúsky a príslušenstvo! Máme pre vás skvelé produkty v spomínanej sekcii za rozumné peniaze! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke tiež viac výrobkov od značky PARKSIDE®. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca PARKSIDE® vám môže ponúknuť vynikajúce výrobky za parádnu cenu!

Tento veľmi žiadaný kus PARKSIDE Príslušenstvo k uhlovej brúske PWSZ 76 A1, 12 V (hrubovacie kotúče na kov, 2 kusy) od spoločnosti PARKSIDE možno nájsť tu až neuveriteľne lacno. Ponuky už od 3,99 EUR.