PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (52, čierna/sivá)

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (52
Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,...

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YKK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň Perte zapnuté a prevrátené na druhú stranu . Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe
Obľúbený kus máte možnosť nájsť bez ťažkostí tu na webe v populárnej sekcii pracovné nohavice! Teraz môžete nájsť nové produkty z našej sekcie za výborné peniaze. Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká. U nás v ponuke totiž nájdete viac kvalitných produktov od dodávateľa PARKSIDE®. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Táto značka PARKSIDE® dodáva pre svojich zákazníkov prémiový sortiment za mimoriadne nízke ceny.

Často vyhľadávaný výrobok PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (52, čierna/sivá) od kvalitného výrobcu PARKSIDE je k dispozícii práve teraz u nás v akcii! Aktuálne za 11,99 EUR.