PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (56, čierna/sivá)

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (56
Značka: PARKSIDE®
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,...

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YKK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň Perte zapnuté a prevrátené na druhú stranu . Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe
Kvalitný a lacný kus PARKSIDE Pánske pracovné bermudy obstaráte jednoducho tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii pracovné nohavice! Preskúmajte zľavnené produkty z našej rubriky za priaznivú cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke viac skvelých produktov od dodávateľa PARKSIDE®. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Predný dodávateľ PARKSIDE® má na sklade špičkový sortiment za skvelé ceny!

Úplne jedinečný produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (56, čierna/sivá) od skvelého výrobcu PARKSIDE ide získať bezpečne online za super peniaze! V akcii za cenu 11,99 EUR.