PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (48, béžová/čierna)

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (48
Značka: PARKSIDE®
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,...

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YKK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň Perte zapnuté a prevrátené na druhú stranu . Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Veľmi obľúbený produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (48, béžová/čierna) možno nakúpiť okrem iného tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii pracovné nohavice. Teraz si môžete zaobstarať iné výrobky z tejto populárnej rubriky jednoducho online. Obľúbený výrobca zákazníkov PARKSIDE® poskytuje pre svojich zákazníkov vynikajúce produkty ! A to ešte nie je všetko.

Tento výnimočný výrobok PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (48, béžová/čierna) od výrobcu PARKSIDE zoženiete v súčasnosti za super cenu. Lacno za cenu 11,99 EUR.