PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (52, béžová/čierna)

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (52
Značka: PARKSIDE®
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,...

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YKK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň Perte zapnuté a prevrátené na druhú stranu . Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybeVeľa obľúbený produkt nájdete tiež na našom webe v rubrike pracovné nohavice! Pripravili sme pre vás akčné výrobky v spomínanej kategórii za výhodné peniaze! Významný výrobca PARKSIDE® vám poskytuje prvotriedny produkty . Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Veľa predávaný produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (52, béžová/čierna) od známeho výrobcu PARKSIDE ľahko môžete získať práve dnes za super cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 11,99 EUR.