EMOS LED P4524

Baterka EMOS LED P4524:Kvalitné svietidlo LED Emos P4524 je skvelým pomocníkom v akomkoľvek tmavom priestore. Vďaka špeciálnej LEDkovej technológii so... viac informácií »
EMOS LED P4524
Značka: Emos
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Baterka EMOS LED P4524:Kvalitné svietidlo LED Emos P4524 je skvelým pomocníkom v akomkoľvek tmavom priestore. Vďaka špeciálnej LEDkovej technológii so...

Baterka EMOS LED P4524:Kvalitné svietidlo LED Emos P4524 je skvelým pomocníkom v akomkoľvek tmavom priestore. Vďaka špeciálnej LEDkovej technológii so zaostrením dokáže dosvietiť až do 286 metrov. Na jedno nabitie akumulátora s kapacitou 1 800 mAh vydrží svietiť až 15 hodín. Súčasťou balenia je praktická taška na všetko príslušenstvo. Svietidlo Emos navyše ponúka svietenie v 5 režimoch: 100 %/ 5 %/50 %/blikanie/SOS mód. Celé telo svietidla je vyrobené z kvalitného hliníka. Kľúčové vlastnosti LEDkového svietidla EMOSSvietidlo Emos P4524 dokáže svietiť až 15 hodín nepretržite s jedným nabitímDosvit tohto svietidla dosahuje až 286 metrov – teda, viac ako štvrť kilometra5 prepínateľných módov svieteniaKompaktné rozmerySvietidlo je dodávané vrátane originálneho boxu s nabíjačkou na sieť a do autaVýrobca udáva životnosť LEDkového svietidla až 30 tisíc hodínSvietidlo ponúka dve možnosti napájaniaVýrobca svietidla EMOS naozaj myslí na všetko! Toto svietidlo totiž neponúka len napájanie autoadaptérom alebo sieťovým napájaním. Po novom je súčasťou balenia tiež slot na 3 AAA mikrotužkové batérie, ktoré môžete jednoducho vložiť namiesto dodávaného adaptéra. 

Tento zľavnený produkt EMOS LED P4524 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Emos je možné zakúpiť na našich stránkach teraz lacno. Produkt nakúpite teraz u nás za 28 EUR.