PARKSIDE Zvárací drôt z nehrdzavejúcej ocele PSDS B1, 0,8 mm

Vhodný pre multizváračku PARKSIDE PMSG 200 A1, ako aj bežné značkové zváračky (napr. Mauk alebo Deka) Priemer 0,8 mm Materiál Nehrdzavejúca oceľ... viac informácií »
PARKSIDE Zvárací drôt z nehrdzavejúcej ocele PSDS B1
Značka: PARKSIDE®
6,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Vhodný pre multizváračku PARKSIDE PMSG 200 A1, ako aj bežné značkové zváračky (napr. Mauk alebo Deka) Priemer 0,8 mm Materiál Nehrdzavejúca oceľ...

Vhodný pre multizváračku PARKSIDE PMSG 200 A1, ako aj bežné značkové zváračky (napr. Mauk alebo Deka) Priemer 0,8 mm Materiál Nehrdzavejúca oceľ Rozmery Priemer 0,8 mm Hmotnosť cca 250 g . Vhodný pre multizváračku PARKSIDE PMSG 200 A1, ako aj bežné značkové zváračky (napr. Mauk alebo Deka) Tento obľúbený tovar PARKSIDE Zvárací drôt z nehrdzavejúcej ocele PSDS B1, môžete nájsť jednoducho tu na našich stránkach v známej rubrike ďalšie vybavenie do dielne! Máme pre vás iné výrobky z tejto populárnej rubriky za super ceny! Tým ale naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na ďalšie skvelé kúsky od výrobcu PARKSIDE®. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a lacný produkt PARKSIDE Zvárací drôt z nehrdzavejúcej ocele PSDS B1, 0,8 mm od populárnej značky PARKSIDE máte možnosť nakúpiť momentálne trvalo výhodne! Teraz nakúpite za 6,99 EUR.