MICHELIN MPX25EHDSP 170 Bar

Vysokotlakový čistič MICHELIN MPX25EHDSP 170 Bar:Výkonná tlaková umývačka MICHELIN MPX25EHDSP so samonasávacím kovovým čerpadlom a možnosťou... viac informácií »
MICHELIN MPX25EHDSP 170 Bar
Značka: Michelin
189 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysokotlakový čistič MICHELIN MPX25EHDSP 170 Bar:Výkonná tlaková umývačka MICHELIN MPX25EHDSP so samonasávacím kovovým čerpadlom a možnosťou...

Vysokotlakový čistič MICHELIN MPX25EHDSP 170 Bar:Výkonná tlaková umývačka MICHELIN MPX25EHDSP so samonasávacím kovovým čerpadlom a možnosťou regulácie výkonu vám pomôže dôkladne vyčistiť okolie domu, terasu, záhradný nábytok, automobily, motocykle, bicykle a podobne. Vďaka výkonnému 2 500 W motoru a maximálnemu prietoku 500 l/h ponúka čistič širokú škálu využitia a špičkový čistiaci výkon. Ľahkú manipuláciu s čističom zabezpečujú kolieska a teleskopická rukoväť. Určite oceníte aj praktický držiak na tlakovú pištoľ, navíjací bubon na hadicu a bohaté základné príslušenstvo. Čistič MICHELIN MPX25EHDSP sa pýši aj veľmi úspornou prevádzkou, napríklad v režime LOW SPEED dokáže ušetriť až 30 % spotrebovanej energie a vody.Kľúčové vlastnosti vysokotlakového čističa MICHELIN MPX25EHDSPKvalitný vysokotlakový čistič MICHELIN MPX25EHDSP s výkonom 2 500 WIdeálny na dôkladné upratovanie okolo domu, či v záhradeRýchla výmena príslušenstva pomocou rýchlospojokČistič pracuje s maximálnym prietokom 500 l/h a tlakom 170 barov Kvalitné triplexné kovové piestové čerpadlo s funkciou samonasávaniaKolieska a teleskopická rukoväť na ľahkú a rýchlu manipuláciuTotal stop systém – pri uvoľnení spínača sa ihneď vypne motorMICHELIN MPX25EHDSP má integrované držiaky na príslušenstvoMICHELIN MPX25EHDSP má samonasávaciu funkciuČistič MICHELIN MPX25EHDSP je vybavený špičkovým kovovým čerpadlom so samonasávacou funkciou. Vďaka tomu nie je nutné mať prístup ku klasickému zdroju tlakovej vody (vodovodný kohútik). Pomocou hadice a filtra môžete jednoducho nasávať vodu aj z prírodných nádrží, vedra, barelu, suda, alebo vodných tokov. Túto možnosť dobre využijete napríklad na dovolenke, v radových garážach, chatových oblastiach a všade tam, kde nie je prístup k vodovodnému potrubiu.Vysokotlakový čistič je energeticky úspornýVysokotlakový čistič MICHELIN MPX25EHDSP je vybavený praktickým Double Speed systémom na reguláciu výkonu. Na hlavnom vypínači čističa, ktorý je na čelnom paneli, si môžete jednoducho zvoliť medzi dvoma výkonnostnými stupňami. Režim LOW SPEED je určený na ľahšie práce, kde nie je potrebný (alebo je nežiaduci) plný výkon čističa. Režim HIGH SPEED je potom určený na ťažké úlohy, keď je potrebné využiť plný výkon stroja. Veľkou výhodou je výrazná úspora energie počas režimu LOW SPEED – v tomto režime čistič usporí až 30 % energie a vody.Štandardné príslušenstvo: Tlaková pištoľ (46161) Predlžovací nadstavec (46162) Otočná nastaviteľná dýza (46169) Rotačná turbo dýza (46164) Tlaková hadica 8 m (46175) Umývacia kefa (46177) Nádržka na saponát 0,4 l (46176) Čistič plôch s reguláciou tlaku priemer 30 cm (46197)

Zaujímavý tovar MICHELIN MPX25EHDSP 170 Bar s osvedčenou značkou Michelin pohodlne zaobstaráte v našej internetovej ponuke za mimoriadne nízku cenu! Vo skvelej akcii za 189 EUR.