PARKSIDE Zvárací hliníkový drôt PSDS B1, 1 mm

Vhodný pre multizváračku PARKSIDE PMSG 200 A1, ako aj bežné značkové zváračky (napr. Mauk alebo Deka) Priemer 1,0 mm Materiál Hliník Rozmery Priemer... viac informácií »
PARKSIDE Zvárací hliníkový drôt PSDS B1
Značka: PARKSIDE®
6,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Vhodný pre multizváračku PARKSIDE PMSG 200 A1, ako aj bežné značkové zváračky (napr. Mauk alebo Deka) Priemer 1,0 mm Materiál Hliník Rozmery Priemer...

Vhodný pre multizváračku PARKSIDE PMSG 200 A1, ako aj bežné značkové zváračky (napr. Mauk alebo Deka) Priemer 1,0 mm Materiál Hliník Rozmery Priemer 1,0 mm Hmotnosť cca 250 g . Vhodný pre multizváračku PARKSIDE PMSG 200 A1, ako aj bežné značkové zváračky (napr. Mauk alebo Deka) Veľmi žiadaný produkt PARKSIDE Zvárací hliníkový drôt máte možnosť zaobstarať jednoducho na stránkach v známej sekcii ďalšie vybavenie do dielne! Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty z našej sekcie z pohodlia domova. U zákazníkov obľúbený výrobca PARKSIDE® pre svojich zákazníkov dodáva prémiové výrobky za dobrú cenu!

Žiadaný produkt PARKSIDE Zvárací hliníkový drôt PSDS B1, 1 mm od výrobcu so zárukou kvality PARKSIDE nájdete v našej online ponuke extra so zľavou. Akčná cena od 6,99 EUR.