Kärcher – Nosič hadíc HR 7.300

Držiak Kärcher - Nosič hadíc HR 7.300: Hľadáte praktický hadicový vozík? V tom prípade sa vám určite bude páčiť Kärcher   HR 7.3 00. Vozík... viac informácií »
Kärcher - Nosič hadíc HR
Značka: Kärcher
41 EUR
Overiť dostupnosť »
Držiak Kärcher - Nosič hadíc HR 7.300: Hľadáte praktický hadicový vozík? V tom prípade sa vám určite bude páčiť Kärcher   HR 7.3 00. Vozík...

Držiak Kärcher – Nosič hadíc HR 7.300: Hľadáte praktický hadicový vozík? V tom prípade sa vám určite bude páčiť Kärcher   HR 7.3 00. Vozík je plne zmontovaný, hneď s ním môžete začať pracovať. Asistovať vám bude pri zavlažovaní stredne veľkých až veľkých záhrad. Vozík HR 7.300 ponúka trendový odnímateľný bubon, takže ho môžete využívať stacionárne alebo mobilne. Kľúčové vlastnosti nosiča hadíc Kärcher HR 7.3 00Hadicový vozík s hadicou 1/2 PrimoFlexHR 7.300 je plne zmontovanýVozík Kärcher pre zavlažovanie aj čistenie náradia/nábytkuPriestor pre uloženie postrekovačov či spŕchÚschovný box pre záhradné pomôckyV balení aj dve štandardné hadicové spojkyMožnosť upevnenia zalievacej tyče alebo postrekovačov k vozíku KärcherOdnímateľný bubon, stacionárne alebo mobilné využitie Premyslený vozíkPáčiť sa vám bude aj priestor pre uloženie postrekovačov či spŕch, možnosť upevnenia zalievacej tyče alebo postrekovačov k vozíku a úschovný box pre záhradné pomôcky. HR 7.300 môžete využiť ako pre zavlažovanie, tak pre čistenie záhradného náradia a nábytku. V balení nájdete aj dve štandardné hadicové spojky.

Tento výnimočný produkt Kärcher - Nosič hadíc HR 7.300 od poprednej spoločnosti Kärcher zaobstaráte na našich stránkach teraz práve za výpredajovú cenu! Ponuka od 41 EUR.