AL-KO Easy Flex GT 2025 bez akumulátora a nabíjačky

Strunová kosačka AL-KO Easy Flex GT 2025 bez akumulátora a nabíjačky: Pomocou strunovej kosačky AL-KO Easy Flex GT 2025 ľahko a rýchlo pokosíte váš... viac informácií »
AL-KO Easy Flex GT
Značka: Al-Ko
100,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Strunová kosačka AL-KO Easy Flex GT 2025 bez akumulátora a nabíjačky: Pomocou strunovej kosačky AL-KO Easy Flex GT 2025 ľahko a rýchlo pokosíte váš...

Strunová kosačka AL-KO Easy Flex GT 2025 bez akumulátora a nabíjačky: Pomocou strunovej kosačky AL-KO Easy Flex GT 2025 ľahko a rýchlo pokosíte váš trávnik, a to aj na ťažko prístupných miestach. Akumulátorová kosačka docieli vždy perfektný výsledok bez výfukových splodín a hluku a navyše s maximálnou voľnosťou pohybu. Flexibilná výklopná strunová hlava s pracovným záberom 25 cm a s ochranným krytom sa postará o precízne pokosenie pri kraji trávnika, pod krovinami aj okolo múrov. Poloautomatické nastavenie dĺžky struny zaistí vytiahnutie struny jednoducho poklepom o zem. Úplne komfortné používanie a manipuláciu pritom umožní nízka hmotnosť, výškovo nastaviteľný teleskopický hriadeľ a ergonomické nastaviteľné držadlo. Kľúčové vlastnosti strunovej aku kosačky AL-KO Easy Flex GT 2025Akumulátorová strunová kosačkaPoužitie bez výfukových splodín a za tichého choduFlexibilná výklopná strunová hlava s pracovným záberom 25 cmOchranný kryt pre precízne pokosenie pri kraji trávnika aj okolo múrovAL-KO Easy Flex GT s poloautomatickým nastavením dĺžky strunyVýškovo nastaviteľný teleskopický hriadeľErgonomické nastaviteľné držadlo pre komfortné používaniePrevádzka pomocou výkonného Li-Ion akumulátoraS dobou nabíjania 50 minútAkumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou baleniaFarebné vyhotovenie: červeno-sivé Prevádzka pomocou Li-Ion akumulátoraS kosačkou akumulátorovou AL-KO Easy Flex GT nebudete rušiť svojich susedov, pretože ponúka skutočne tichý chod. Prevádzku pritom zabezpečí výkonný 20 V Li-Ion akumulátor, ktorý je plne nabitý už za 50 minút. Keďže kosačka na baterku patrí do rodiny EASY FLEX, jej akumulátor môžete používať aj pre činnosť ďalších nástrojov z tohto radu. AL-KO Easy Flex GT 2025 vyniká skutočne jednoduchým ovládaním, úplnou voľnosťou pohybu a je zárukou vždy precízneho strihu každého trávnika. Pracovný záber:25 cm

Zľavnený produkt nájdete jednoducho tu na stránkach v populárnej sekcii strunové! Preskúmajte unikátne kusy v spomínanej rubrike za mimoriadne nízku cenu! Populárny dodávateľ Al-Ko má v stále ponuke prvotriedny produkty.! Máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete viac skvelého tovaru od výrobcu Al-Ko. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný produkt AL-KO Easy Flex GT 2025 bez akumulátora a nabíjačky od kvalitnej značky Al-Ko je k dispozícii tu lacno. Na našej stránke za 100,90 EUR.