Ryobi EBS800

Akčný a v zľave produkt Ryobi EBS800 od dodávateľa tovaru Ryobi môžete dostať teraz za úplne najnižšiu cenu. Práve teraz za skvelú cenu 98,90 EUR. EAN: AF473313061
Ryobi EBS800
Značka: Ryobi
98,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Pásová brúska Ryobi EBS800: Pásová brúska Ryobi EBS800 je šikovný pomocník pre remeselníkov aj domácich majstrov, pomocou ktorého dokonale zvládnete brúsenie drevených plôch či leštenie kovov. Vysoký výkon motora a brúsny pás široký 76 mm umožňujú efektívne práce aj na veľkých plochách, napríklad pri pokládke podlahových krytín alebo pri podstatnom úberu materiálu. Brúska Ryobi EBS800 automaticky drží stopu a je vybavená rukoväťami s technológiou GripZone+, takže práca s ňou je efektívna a veľmi pohodlná. Držadlo sa dá navyše nastaviť podľa potreby do 4 pozícií a výmenu brúsneho pásu zvládnete rýchlo a bez použitia náradia. Súčasťou balenia je aj box na zber prachu s cyklónovým účinkom a 3 brúsne pásy. Kľúčové vlastnosti pásovej brúsky Ryobi EBS800Pásová brúska Ryobi je určená na brúsenie dreva a leštenie kovovIdeálna na náročné rezacie práce na veľkých plocháchDržadlo brúsky Ryobi EBS800 je možné nastaviť do 4 pozíciiAutomatické držanie stopy na efektívnu prácuRyobi EBS800 má pohodlnú rukoväť GripZone+Modré svetlo signalizuje, ak je náradie pod napätímBox na prach s cyklónovým účinkom na efektívny zber prachu Obsah balenia: 3× brúsny papier (zrnitosť 60/100/120)

Veľa predávaný produkt Ryobi EBS800 môžete nakúpiť priamo tu na našom webe v populárnej kateogrii brúsky. Pozrite sa na akčné kusy z tejto rubriky za najlepšie ceny. To ale nie je všetko, naša ponuka je široká! Pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov od dodávateľa Ryobi. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .