PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (48, čierna/sivá)

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (48
Značka: PARKSIDE®
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,...

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YKK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň Perte zapnuté a prevrátené na druhú stranu . Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe
Tento skvelý tovar PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (48, čierna/sivá) máte možnosť nájsť okrem iného na našich stránkach v kategórii pracovné nohavice! Teraz môžete získať ešte podobné produkty z našej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme však aj v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu PARKSIDE®. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. V očiach zákazníkov popupárna značka PARKSIDE® pre svojich zákazníkov predáva prémiový tovar za akčné ceny! Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Výnimočný produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (48, čierna/sivá) od spoločnosti s výborným menom PARKSIDE jednoducho môžete získať zrovna extra so zľavou. K dispozícii teraz v predaji za 11,99 EUR.