PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (50, čierna/sivá)

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (50
Značka: PARKSIDE®
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,...

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YKK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň Perte zapnuté a prevrátené na druhú stranu . Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Tento unikátny produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (50, dá sa zaobstarať priamo tu na našich stránkach zaradený v sekcii pracovné nohavice. Máme pre vás nové produkty z tejto populárnej rubriky v bezva akcii.

Veľmi jedinečný produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (50, čierna/sivá) od tejto skvelej značky PARKSIDE ľahko môžete zohnať na našich stránkach teraz práve za mimoriadne nízku cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 11,99 EUR.