Bosch ISIO

Nožnice na trávu Bosch ISIO: Privítajte na vašej záhrade nového pomocníka v podobe nožníc na trávu Bosch ISIO. Sú ideálne na tvarovanie kríkov aj... viac informácií »
Bosch ISIO
Značka: Bosch
76 EUR
Overiť dostupnosť »
Nožnice na trávu Bosch ISIO: Privítajte na vašej záhrade nového pomocníka v podobe nožníc na trávu Bosch ISIO. Sú ideálne na tvarovanie kríkov aj...

Nožnice na trávu Bosch ISIO: Privítajte na vašej záhrade nového pomocníka v podobe nožníc na trávu Bosch ISIO. Sú ideálne na tvarovanie kríkov aj kvetín a tiež na začisťovanie okrajov trávnikov. Na prácu sú veľmi ľahké, vážia iba 550 g. Ergonomicky tvarovaná rukoväť vám nezaťaží ruky ani pri dlhej práci. Nožnice Bosch ISIO sú vybavené 3,6 V lítium-iónovým akumulátorom, ktorý vydrží pracovať na jedno nabitie až 50 minút. Môžete si užívať výkonný pohon, antiblokovací systém, mimoriadnu reznú silu, žiadne záseky a hlavne pohyb bez káblov. V balení nájdete nôž na kríky, nožnice na trávu aj teleskopickú rukoväť. Kľúčové vlastnosti nožníc na trávu Bosch ISIONožnice Bosch ISIO využijete na tvarovanie kríkov, kvetov aj zastrihávanie okrajov trávnikaOceníte nízku hmotnosťPohodlnú prácu zaisťuje ergonomická rukoväťAkumulátor vydrží pracovať až 50 minútNožnice Bosch ISIO sa pýšia výkonným pohonom, antiblokovacím systémom, mimoriadnou reznou silou a žiadnymi zásekmiPraktická je práca bez káblovV balení nájdete 120 mm nožnice na kríky, 80 mm nôž na trávu aj teleskopickú rukoväť


Tento skvelý produkt máte možnosť kúpiť jednoducho na našom webe v obľúbenej sekcii na trávu! Teraz môžete nájsť zľavnené kúsky z tejto sekcie za super cenu. Vedúci dodávateľ Bosch vás a vašich blízkych obohatí o skvelé výrobky Máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke ďalší skvelý tovar od výrobcu Bosch. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento kvalitný a lacný produkt Bosch ISIO od kvalitnej spoločnosti Bosch je možné kúpiť momentálne za parádnu cenu! Práve možno objednať len za 76 EUR.