Richter Czech BK.203.N

Poštová schránka Richter Czech BK.203.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si zakladá na funkčnosti svojich... viac informácií »
Richter Czech BK.203.N
Poštová schránka Richter Czech BK.203.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si zakladá na funkčnosti svojich...

Poštová schránka Richter Czech BK.203.N:Kvalita za lepšiu cenu! To je heslo českého výrobcu Richter Czech, ktorý si zakladá na funkčnosti svojich výrobkov, perfektnej kvalite použitého materiálu a poctivom remeselnom spracovaní. Schránka BK.203.N je moderná poštová schránka s jednoduchým dizajnom s okienkami z plexiskla a praktickým tubusom na noviny. Schránka je vyrobená z vysokokvalitnej ocele antikorovej farby a veľmi rýchlo vás presvedčí o tom, že pre vás a vašu poštu je práve ona tou najlepšou voľbou.Kľúčové vlastnostiModerná poštová schránka BK.203.N popredného českého výrobcuVyrobená z kvalitnej oceleS tromi priezorovými okienkami z plexiskla Praktický tubus na noviny Balenie obsahuje montážny materiál a 2 ks kľúčovAntikorovej farbyRozmery 30 × 38,5 × 10,5 cmHmotnosť 1,86 kg


Vysokokvalitný kus Richter Czech BK.203.N ide nakúpiť taktiež tu na webe umiestnený v sekcii poštové schránky. Mrknite na obľúbené produkty z tejto obľúbenej sekcie v zľave! Táto značka Richter Czech má v stálej ponuke kvalitné produkty. za priaznivé ceny! Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však ďalšie vybrané kúsky značky Richter Czech. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný výrobok Richter Czech BK.203.N od dodávateľa so skvelou povesťou Richter Czech ľahko nájdete online za akčnú cenu. Teraz za akčnú cenu 49,07 EUR.