PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (58, béžová/čierna)

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (58
Značka: PARKSIDE®
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,...

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YKK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň Perte zapnuté a prevrátené na druhú stranu . Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe
Úplne jedinečný produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (58, béžová/čierna) ide získať bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike pracovné nohavice! Pripravili sme iné kúsky v spomínanej rubrike na pár kliknutí.

Obľúbený a kvalitný produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (58, béžová/čierna) od kvalitnej spoločnosti PARKSIDE je možné zaobstarať zrovna v zľave! Akčné ceny už od 11,99 EUR.