PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (56, béžová/čierna)

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (56
Značka: PARKSIDE®
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,...

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YKK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň Perte zapnuté a prevrátené na druhú stranu . Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe
Tento unikátny produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (56, ide získať bezprostredne tu na webe v rubrike pracovné nohavice! Teraz kúpite ešte ďalšie výrobky v spomínanej kategórii ľahko online. Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru od výrobcu PARKSIDE®. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Exkluzívny tovar PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (56, béžová/čierna) od výrobcu so skvelou povesťou PARKSIDE ľahko nájdete momentálne za úžasnú cenu. Akčná cena od 11,99 EUR.