PARKSIDE Trubičkový drôt PSFD B1, priemer 1 mm

Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších... viac informácií »
PARKSIDE Trubičkový drôt PSFD B1
Značka: PARKSIDE®
5,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších...

Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších výrobcov ako Mauk alebo Deca) Oblasť použitia: bez externého prívodu ochranného plynu Oceľový drôt s ochranným plynom (v pevnej forme) Materiál Oceľ, plast Rozmery Priemer: 1,0 mm Dĺžka: 100 m Hmotnosť cca 0,45 kg . Pre bežné zváračky s plnenou drôtovou elektródou (napr. zváračka s plnenou drôtovou elektródou PFDS 120 A2 od Parkside, ako aj od mnoho ďalších výrobcov ako Mauk alebo Deca) Tento kvalitný výrobok PARKSIDE Trubičkový drôt PSFD B1, máte možnosť nájsť jednoducho na stránkach zaradený v kategórii zváračky a príslušenstvo. Teraz si môžete zaobstarať podobné produkty vo spomínanej sekcii za výpredajovú cenu! Treba hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme v ponuke viac výrobkov od výrobcu PARKSIDE®. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ PARKSIDE® svojim zákazníkom ponúka veľmi kvalitný sortiment skutočne lacno. Môžete sa presvedčiť sami.

Tento unikátny produkt PARKSIDE Trubičkový drôt PSFD B1, priemer 1 mm od populárneho výrobcu PARKSIDE ide zaobstarať tu za priaznivú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 5,99 EUR.