PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (58, čierna/sivá)

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,... viac informácií »
PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (58
Značka: PARKSIDE®
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný,...

Podporujeme perspektívne pestovanie bavlny v Afrike S bavlnou Reflexné prvky S praktickými vreckami na náradie, mobilný telefón atď. Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Normálna výška pásu So značkovým zipsom YKK Materiál 65 % polyester, 35 % bavlna Veľkosti 48 – 58 Starostlivosť Perte s bielizňou podobných farieb Odporúčame použiť prací prostriedok na farebnú bielizeň Perte zapnuté a prevrátené na druhú stranu . Pohodlný, čiastočne elastický pás zaručujúci optimálnu voľnosť pri pohybe Tento výnimočný výrobok PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (58, čierna/sivá) môžete nájsť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii pracovné nohavice! Teraz si môžete kúpiť ostatné produkty v spomínanej sekcii v akcii! Vedúca značka PARKSIDE® dlhodobo predáva vysoko kvalitný sortiment za dobrú cenu. Nebojte sa, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie skvelé kúsky od výrobcu PARKSIDE®. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave produkt PARKSIDE Pánske pracovné bermudy (58, čierna/sivá) od obľúbenej značky so zárukou kvality PARKSIDE zoženiete tu za výhodné peniaze! Na zohnanie práve v akcii za 11,99 EUR.