MARIMEX – Soľ morská, 25 kg

Soľ MARIMEX - Soľ morská, 25 kg:Balenie morskej soli vysokej čistoty a potravinárskej kvality. Hmotnosti 25 kg. Vhodná pre použitie v bazénoch aj pre... viac informácií »
MARIMEX - Soľ morská
Značka: Marimex
20 EUR
Overiť dostupnosť »
Soľ MARIMEX - Soľ morská, 25 kg:Balenie morskej soli vysokej čistoty a potravinárskej kvality. Hmotnosti 25 kg. Vhodná pre použitie v bazénoch aj pre...

Soľ MARIMEX – Soľ morská, 25 kg:Balenie morskej soli vysokej čistoty a potravinárskej kvality. Hmotnosti 25 kg. Vhodná pre použitie v bazénoch aj pre domáce kúpele. Morská soľ do bazéna či pre domáce relaxačné kúpele.  Pochádza z priezračných chorvátskych morí a ide o soľ vysokej čistoty v potravinárskej kvalite, ktorá prešla v priebehu výrobného procesu niekoľkonásobnou rekryštalizáciou, takže je veľmi vhodná do bazénov, v ktorých je do technológii zaradená salinizačná jednotka. Morskú soľ do bazéna možno s úspechom použiť aj na prípravu domácich soľných relaxačných kúpeľov vo vani.  Kľúčové vlastnostiZrnitosť morskej soli do bazéna: 1 až 2 mmOdporúčaná koncentrácia morskej soli vo vode bazénov, vybavených salinizačnou jednotkou: 3 až 6 kg/m3 bazénovej vodyPre domáce soľné kúpele voľte koncentráciu podľa odporúčania lekára alebo vlastného uváženia. Hmotnosť balenia: 25 kgTáto soľ nie je vhodná pre bežné solinátory. Vnútorné súčasti bežných solinátorov vyžadujú nižší podiel minerálov, ktoré solinátor nepoškodí.

Úplne jedinečný produkt MARIMEX - Soľ morská, 25 kg od obľúbeného výrobcu Marimex ľahko môžete získať tu za výborné peniaze! Výhodne teraz u nás za 20 EUR.